Mobil
[En]  [Tr]
 

Haberler

Türkiye'nin En Büyük Bankaları Zırhlı Araçlarını SOLİT Araç Takip Sistemi ile Takip Ediyor

Güvenlik firması Erkarmored'in hizmet verdiği 4 büyük bankaya ait zırhlı araçlar SOLİT Araç Takip Sistemleri ile saniye saniye izleniyor.

Türkiye'nin en büyük bankaları, para taşıyan zırhlı araçlarının takibi için Solit Araç Takip Sistemi'ni kullanıyorlar. Araçların sokak sokak takip edilebildiği sistem vasıtasıyla araçlar gerekirse uzaktan durdurulabiliyor, kapılar kilitlenebiliyor.

 

Milyarlarca TL taşınıyor

Araçların takibinden sorumlu ekibin yöneticisi olan Turgut Ilıca, kendisi ile yaptığımız görüşmede şunları söyledi: "Zırhlı araçlar ile para, kıymetli evrak ve mücevher taşıyoruz. Taşıdığımız şey değerli olunca, araçların kontrolü ve takibi çok önemli hale geliyor. Bundan dolayı araç takip sistemine ihtiyaç duyduk. Zırhlı araçlarımızda, kasa kilitleme ve motor durdurma seçenekleri bizim için önemliydi. Ayrıca gelişmiş raporlama seçenekleri Solit Araç Takip Sistemi'ni tercih etmemizde önemli bir rol oynadı." dedi.

 

Kapıları ve kasayı uzaktan kilitleyip açabiliyoruz, aracı durdurabiliyoruz.

Solit Araç Takip Sistemi'nin araç denetimine çok büyük katkısı olduğunu söyleyen Ilıca, "Sistemin daha çok kasa kilitleme özelliğini kullanıyoruz. Kapıları uzaktan kontrol edebiliyoruz. Gerekirse aracı uzaktan durdurabiliyoruz. Aracın yerini, hızını, mesafesini alabiliyoruz. Bu ve benzeri özellikleri ile araç takip sistemi firmamıza personel ve araç denetimi konusunda önemli katkılar sağladı. Ayrıca güvenlik açısından da çok önemli yarar sağladı." dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 Ekim 2009, Perşembe

SOLİT

Hakkımızda Başarı Öyküleri Referanslar

ÜRÜNLER

Araç Takip Sistemi Fonksiyonlar Araç Takip Cihazı Aksesuarlar

MOBİL


İLETİŞİM

İletişim Bilgileri Kroki İletişim Formu
© 2013 Solit All Rights Reserved Anasayfa  ·  İnsan Kaynakları   ·   Gizlilik İlkeleri   ·   Kullanım Koşulları