Mobil
[En]  [Tr]
 

Haberler

Cadem'in Ürettiği Araçlar Solit Araç Takip Sistemi ile İzlenecek

Cadem'in Ürettiği Araçlar Solit Araç Takip Sistemi ile İzlenecek TUSKON tarafından düzenlenen "Dünya Ticaret Köprüsü" fuarına katılan Solit ve Cadem, ürünlerini 145 ülkeden 2 bin 300 işadamına sundular.

Cadem'in ürettiği ve yurt dışına ihraç edeceği kamyonetlerin yabancı işadamlarının büyük ilgisi ile karşılaştığı fuarda, ziyaretçilerin en çok ilgilendiği özellik aracın tüm dünyada uzaktan takip edilebilmesi oldu.

Solit Genel Müdürü Barış Dur, Cadem'le yaptıkları işbirliğinin çok verimli olduğunu belirterek, "Tamamen Türkiye'de geliştirilen Solit Araç Takip Cihazlarının yine Türkiye'de tasarlanarak üretilen araçlarda gömülü olarak kullanılıyor ve ihraç ediliyor olması bizim için büyük bir gurur kaynağıdır." dedi.

Cadem Genel Müdürü Saffet Çakmak da yaptığı açıklamada "Birkaç sene öncesine kadar Türkiye, dışarıdan tasarımları gelen; o hazır tasarıma göre üretim yapan bir taşeron atölye pozisyonunda bulunuyordu. Belki bunun biraz daha devam etmesi ekonomimiz açısından önemliydi. Çünkü son verilere baktığımız zaman, otomotiv sektörü ihracat lideri durumunda ve Türkiye ekonomisi açısından da çok önemli bir yerdedir. Özellikle kriz dönemlerinde ihracatımızın yenilikçi, öncü endüstriyel ürünlerle takviye edilmesi çok önemli. Ancak artık bizim kendi ürünlerimizi ortaya çıkarma ve bunu sadece Türkiye için değil, dünyaya yapma gayretlerimizi arttırmamız lazım." dedi.

8 Haziran 2009, Pazartesi

 

SOLİT

Hakkımızda Başarı Öyküleri Referanslar

ÜRÜNLER

Araç Takip Sistemi Fonksiyonlar Araç Takip Cihazı Aksesuarlar

MOBİL


İLETİŞİM

İletişim Bilgileri Kroki İletişim Formu
© 2013 Solit All Rights Reserved Anasayfa  ·  İnsan Kaynakları   ·   Gizlilik İlkeleri   ·   Kullanım Koşulları