Mobilya sektörünün öncü kuruluşu Çilek Mobilya, araç filosunun takibi için Solit Araç Takip Sistemi'ni kullanıyor.
Tekstil sektörünün lider markası Defacto, yurtçapında 215 mağazası ve dev kadrosu ile araç filosunun yönetimi için Solit Araç Takip Sistemi'ni kullanıyor.
250.000 personeli ile güvenlikte dünya devi Securitas, Amerika, Avrupa ve Asya'da, 30'dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Securitas araç güvenliği için...
Mövenpick Hotel İstanbul, Solit Araç Takip Sistemi'ni kullanarak araçlarındaki verimliliği artırıyor, iş harici kullanımları önlüyor.
Türkiye'nin en köklü gazetelerinden Sabah, tüm araç filosunu Solit Araç Takip Sistemi üzerinden izliyor ve Türkiye'de sadece Solit tarafından verilen Polygon GeoFence...
City, Concept, Store ve Outlet mağazalarıyla, 38.000 m²'nin üzerinde satış alanına sahip olan Mudo, tüm dağıtım filosunda Solit Araç Takip Sistemi'ni kullanıyor.
Türkiye'nin en büyük online gazetesi olan Habertürk, araç filosunun takibi için Solit Araç Takip Sistemi'ni seçti.
Dumankaya Grup tarafından kullanılmaya başlanan Solit Araç Takip Sistemi ile sürücülerin verimliliğini artırmak hedeflendi.
JCB, ekkavatör, dozer, greyder gibi iş makinelerinin takibi için Solit Araç Takip Sistemi'ni kullanmaya başladı.
Tadım Gıda, tüm araç filosunda Solit Araç Takip Sistemi'ni kullanıyor.
Alpa Unları, Solit Araç Takip Sistemi'ni tercih edenler arasında katıldı. Alpa, Solit sayesinde araçlarında yakıt tasarrufu sağlıyor.