Mobil
Tr / Az / En
 
 
Başarı Öyküleri
Müşterilerimiz
Çözüm Ortaklarımız

Müşterilerimiz

2

Sabah Gazetesi

Toplam 5 Bölge, 2 Temsilcilik, 208 Yetkili Satıcı, 25.794 son satıcı, 810 özel bayilik noktasından oluşan organizasyon ağı ve 1.200 araçtan oluşan filosu ile dağıtımının her aşamasında en son teknolojiyi kullanan Sabah Gazetesi, araç filosunu Solit Araç Takip Sistemi ile takip etmektedir.

Deniz Taksi

İstanbul Boğazı ve Adalar’da iskelesi olan her yere 7/24 özel deniz ulaşımı hizmeti sunan Deniz Taksi (Teknomar Denizcilik), teknelerin takibi için Solit Araç Takip Sistemi'ni kullanmaktadır.

DeFacto

Yılda 7.5 milyon adet üretim yapan Defacto, üretimin %70'ini kendisine ait tesislerde yapıyor. Toplamda 1500 kişilik bir kadrosu olan şirket son yıllarda yaptığı başarılı reklam çalışmalarıyla cirosunu 120 milyon TL üzerine çıkardı.

Habertürk

Habertürk Televizyonu 2009 yılında Türkiye'nin en çok izlenen haber kanalı olmayı başardı. 29 Mart 2009 'daki yerel seçimlerde rayting sıralamasında ilk 5'e girdi. Ayrıca ilk 10'daki tek haber kanalı da Habertürk Televizyonu'ydu.

Mövenpick Hotels

İstanbul'un modern merkezinde, gökdelenlerin arasında yükselen Mövenpick Hotel, 2008 yılında World Travel Awards tarafından Türkiye'nin En İyi İş Hoteli seçildi.

Çilek Mobilya

Yurtiçinde 160, yurtdışında 36 ülkede 130 konsept mağazasıyla faaliyet gösteren Çilek A.Ş., 2005 yılında Superbrands International tarafından verilen, mobilya sektöründe Türkiye'nin tek Süpermarkası ödülünü aldı.

Dumankaya

İnşaat , Yapı malzemeleri , Demir - Çelik , Sigorta , İç-Dış Ticaret, PVC üretimi ve Otomotiv konularında faaliyet gösteren ve 1100'e yakın personeli bünyesinde barındıran Dumankaya Holding Türkiye'nin en büyük 500 şirketi arasında yer alıyor. Dumankaya araç filosunu Solit Araç Takip Sistemi ile izliyor.

Koleksiyon Mobilya

1972 yılından beri Türkiye'de, Avrupa'da ve Afrika'da açtığı mağazalarıyla mobilya sektörünün önce firmalarından olan Kokeksiyon Mobilya, araç filosunun verimliliğini artırmak için Solit Araç Takip Sistemini seçti.

Securitas

250.000 personeli ile güvenlikte dünya devi Securitas, araçlarının takibi için Solit'i seçti. Amerika, Avrupa ve Asya'da, 30'dan fazla ülkede faaliyet göstermekte olan Securitas, özellikle Solit Araç Takip Sistemi'nin uzaktan araç denetim özelliklerini ve dijital sensörlerini kullanmak amacıyla sisteme geçiş yaptı.

ErkArmored

Güvenlik sektöründe Altın Borsası külçe altın ithalat taşımalarında %80 pazar payına sahip ErkArmored, ayrıca Türkiye'de en yüksek zırhlı araç sigorta teminatını da sağlıyor. ErkArmored'in zırhlı araçları Solit Araç Takip Sistemi ile takip ediliyor.

Kelebek Mobilya

 

Mado

 

Mopaş Hipermarketleri

 

NEC

 

Tadım

 

Ciner A.Ş.

İstanbul Sanayi Odası tarafından her yıl açıklanan "Türkiye'nin 500 Büyük Sanayii Kuruluşu" arasında Ciner Grubu'nun çeşitli sektörlerdeki bazı şirketleri her yıl yer almakta. Her yıl Türkiye'nin en yüksek vergi ödeyen grupları arasında yer alan Ciner Grubu'nda hali hazırda 9 bin 700 kişi istihdam edilmekte. Ciner Grubu araç filosunun verimliliğini artırmak için Solit Araç Takip Sistemini seçti.

Ateş Tur

 

Doğuş Oyuncak

 

İnal Ertekin Okulları

 

İstanbul Defterdarlığı

 

NextStar

 

Toyota Nataş

 

Verda

Verda markasıyla hizmet veren Avşar Emaye A.Ş. 22.000 m2 kapalı alanda üretim yapmakta. Avşar Emaye A.Ş. bu özelliği itibariyle Ortadoğu, Balkan ve Avrupa ülkeleri içerisinde sektöründe en yüksek üretim kapasitesine sahip emaye fabrikası konumunda.

Altınapa

Tarım, gıda, yenilenebilir enerji gibi alanlarda faaliyet gösteren Eksim Grup'a bağlı bulunan Altınapa, 5.000 tonluk kuru buğday siloları, 4.000 tonluk siloları ile toplamda 17.500 m2 lik bir alan üzerinde konumlanmıştır. Ankara, İstanbul ve Konya olmak üzere 3 bölge müdürlüğü ile hizmet sunmaktadır. Altınapa, tüm araçlarının takibi için Solit Araç Takip Sistemi'ni kullanmaktadır.

ÇiçekSepeti.com

 

Medilife

 

Autoking

 

Haizel

 

   

SOLİT

Hakkımızda Başarı Öyküleri Referanslar

ÜRÜNLER

Araç Takip Sistemi Fonksiyonlar Araç Takip Cihazı Aksesuarlar

MOBİL


İLETİŞİM

İletişim Bilgileri Kroki İletişim Formu
© 2013 Solit All Rights Reserved Anasayfa  ·  İnsan Kaynakları   ·   Gizlilik İlkeleri   ·   Kullanım Koşulları