Mobil
[En]  [Tr]
 

Haberler

Tadım, Kuruyemişleri Uydudan Takip Ediyor

Tadım Gıda Teknik ve İdari İşler Yöneticisi Melih Erdin ile sizler için bir söyleşi yaptık:

 

- Solit Araç Takip Sistemi için ilk olarak neler söylemek istersiniz?

- Çalışan güvenliğine önem ve değer veren bir firma olarak Araç takip sistemleri konusunda çözüm ortağı olarak Solit ile 4 aydan fazla bir süreci birlikte geçirdik. Bu dönemde şoförlerin hatalarını gözlemleme fırsatımız oldu; ayrıca sistematik bir kontrol mekanizmasına da sahip olmuş olduk.

 

- Araç Takip Sisteminin en çok hangi özelliklerini kullanıyorsunuz?

- Özellikle araçların hızlarına limit koyarak çalışanlarımızın güven içerisinde seyir etmeleri için sistem üzerinden yolladığımız mesajlar ile uyarılar yapmaktayız. Ayrıca hızların rota içindeki dağılımlarını da gözlemliyoruz.

 

- Araç Takip Sistemi Tadım'a ne fayda sağladı?

- Sistemin en önemli katkısı şoförlerin güvenli sürüş şartları dahilinde kalmalarını sağlama yönünde oldu. Şoförlerin hız limitini aşmaları durumunda kısa mesajlar ile uyarılar yaparak personelimizin daha güvenli bir şekilde seyir etmesini sağlamış oluyoruz.
Ayrıca görev halindeki personelin nerede olduğunu kolayca tespit edebildiğimiz için, iş akışlarında değişik olduğunda anında müdahale edebiliyor ve bu sayede işgücü ve zaman kaybını engellemiş oluyoruz.

 

- Eklemek istediğiniz bir şey var mıdır?

- Bizim gibi günlük sevkiyat yapan firmaların yoğun tempo içerisinde işlerin etkili takibi açısından çok büyük bir kolaylık sağladığını söyleyebilirim. Ayrıca 3 boyutlu araç takibi ise övgüyü hak ediyor. Solit Araç Takip Sistemi, İlerleyen zamanlarda sisteme dahil edilmesi muhtemel bayi ağımızın araçlarını takip etmemize ve sürekli gelişime olanak sağlayan bir altyapıya da sahip. Şirket bünyesinde faaliyet gösteren yazılım ekibi ile her türlü yazılım desteği almanın mümkün olduğunu bilmek ise ayrıca güven veriyor.

Solit ile işbirliğimizin uzun yıllar devam etmesi temennisiyle, sizlere çalışma hayatınızda başarılar diliyorum.

26 Mayıs 2009, Salı

 

SOLİT

Hakkımızda Başarı Öyküleri Referanslar

ÜRÜNLER

Araç Takip Sistemi Fonksiyonlar Araç Takip Cihazı Aksesuarlar

MOBİL


İLETİŞİM

İletişim Bilgileri Kroki İletişim Formu
© 2013 Solit All Rights Reserved Anasayfa  ·  İnsan Kaynakları   ·   Gizlilik İlkeleri   ·   Kullanım Koşulları